Dërgesa 2€ në të gjithë Kosovën. Dërgesa falas për porositë mbi 20€.

PROVONI GATIMET NË SHTËPI ME LLOJE TË NDRYSHME TË MIELLIT ORGANIK

ZBULONI PRODUKETET

Mbi 500 produkte nga prodhuesit mË tË njohur organik ndËrkombËtarË. TË gjitha tË Çertifikuara nga Bashkimi Evropian.

SHTONI SHIJE NË GATIMET E FUNDVITIT ME ERËZA ORGANIKE!


Blogu bio

SMOOTHIE ME MATCHA

SMOOTHIE ME MATCHA

Përbërësit: 1/4 gotë qumësht bimor (ne përdorëm qumësht bajamesh) 1 banane, e qëruar, e prerë në feta dhe e ngrirë 1 lugë çaji pluhur matcha 1 g...
SALLATË MAROKENE ME THJERRËZA

SALLATË MAROKENE ME THJERRËZA

  Një sallatë e pasur me vlera ushqyese dhe shije të mrekullueshme! Përbërësit: 3 gota thjerrëza jeshile të gatuara 6 karrota të mesme, të qëruar...
SUPË ME KARROTA DHE QUMËSHT KOKOSI

SUPË ME KARROTA DHE QUMËSHT KOKOSI

Një kombinim i shkëlqyer i shijeve për çdo kohë!
MUFFINS TËRSHËRE ME MOLLË DHE KANELLË

MUFFINS TËRSHËRE ME MOLLË DHE KANELLË

  Këto muffins me tërshërë, mollë dhe kanellë janë të përsosura për një mëngjes të thjeshtë dhe të shëndetshëm gjatë gjithë javës! Përbërësit: ...
KËSHILLAT MË TË MIRA PËR DETOX

KËSHILLAT MË TË MIRA PËR DETOX

Kur është koha e duhur për detoksifikim, do ta kuptoni lehtësisht sepse trupi juaj do të dërgojë sinjale të qarta që ka nevojë për pastrim e ushqyerje të shëndetshme!

PASTË NGA HURMAT

PASTË NGA HURMAT

Ky është një ëmbëlsues i shkëlqyer që mund ta përdorni në vend të sheqerit ose në receta ëmbëlsirash në vend të reçelit. Përbërësit 2 gota hurma...

ADRESA E DYQANIT

Perandori Justinian, Nr. 6
Prishtinë, Kosovë

Hënë - Premte: 9am - 8pm
Shtunë: 10am - 6pm