Blogu Bio nga Dyqani Bio

SMOOTHIE ME MATCHA

SMOOTHIE ME MATCHA
Përbërësit: 1/4 gotë qumësht bimor (ne përdorëm qumësht bajamesh) 1 banane, e qëruar, e prerë në feta dhe e ngrirë 1 lugë çaji pluhur matcha 1 g...