SMOOTHIE ME MATCHA

Përbërësit:

Përzieni qumështin, bananen, matchan, spinaqin, hurmat, farat chia dhe akullin në blender së bashku deri sa të krijohet një masë e butë. Shërbejeni me dredhëzat, boronicat dhe kokosin përmbi. Përdorni më shumë qumësht nese e dëshironi një masë më të hollë.


Lini një koment

Mbani mend, komentet do të aprovohen përpara se të publikohen.