Blogu Bio nga Dyqani Bio

SALLATË MAROKENE ME THJERRËZA

SALLATË MAROKENE ME THJERRËZA
  Një sallatë e pasur me vlera ushqyese dhe shije të mrekullueshme! Përbërësit: 3 gota thjerrëza jeshile të gatuara 6 karrota të mesme, të qëruar...