Blogu Bio nga Dyqani Bio

7 PËRFITIME SHËNDETËSORE TË KINOAS

7 PËRFITIME SHËNDETËSORE TË KINOAS
Kinoa (në gjuhen angleze Quinoa) është një drithë i plotë që po rritet me shpejtësi në popullaritet për shkak përfitimeve të shumëta shëndetësore....

SALLATË MAROKENE ME THJERRËZA

SALLATË MAROKENE ME THJERRËZA
  Një sallatë e pasur me vlera ushqyese dhe shije të mrekullueshme! Përbërësit: 3 gota thjerrëza jeshile të gatuara 6 karrota të mesme, të qëruar...

SUPË ME KARROTA DHE QUMËSHT KOKOSI

SUPË ME KARROTA DHE QUMËSHT KOKOSI
Një kombinim i shkëlqyer i shijeve për çdo kohë!