Blogu Bio nga Dyqani Bio

7 PËRFITIME SHËNDETËSORE TË KINOAS

7 PËRFITIME SHËNDETËSORE TË KINOAS
Kinoa (në gjuhen angleze Quinoa) është një drithë i plotë që po rritet me shpejtësi në popullaritet për shkak përfitimeve të shumëta shëndetësore....

MUFFINS TËRSHËRE ME MOLLË DHE KANELLË

MUFFINS TËRSHËRE ME MOLLË DHE KANELLË
  Këto muffins me tërshërë, mollë dhe kanellë janë të përsosura për një mëngjes të thjeshtë dhe të shëndetshëm gjatë gjithë javës! Përbërësit: ...