Xhel për dush Soothing Levander, 200ml

Xhel për dush Soothing Levander, 200ml

URTEKRAM

Çmimi i zakonshëm €6,40 Zbritje

Xhel dushi Soothnig Lavender nga Tune In line pastron butësisht dhe freskon lëkurën tuaj me aromën e livandës së mrekullueshme. Përbërësit hidratues dhe ushqyes si aloe vera dhe vajrat natyralë ushqejnë lëkurën tuaj dhe kanë një efekt qetësues falë aromave të bukura të luleve.

Tune In line karakterizohet nga një formulë e re me deri në 99% përbërës natyralë. Të gjitha produktet në linjë kanë certifikatën Ecocert Cosmos Organic, janë të paketuara në ambalazhe me bazë bimore dhe janë të përshtatshme për veganët.

Atribute të veçanta
I përshtatshëm për veganët