Xhel për dush nga trëndafili, 500ml

Xhel për dush nga trëndafili, 500ml

URTEKRAM

Çmimi i zakonshëm €11,50 Zbritje

Urterkram – Bukuroshja skandinave!

Kënaqësi dhe rehati e pastër me aromën e natyrës me vajra natyralë ushqyes. Jepini lëkurës tuaj vëmendjen dhe kujdesin që meriton me xhel dushi me trëndafila Urtekram. Trëndafili është delikat dhe i fortë në të njëjtën kohë, ndaj është zgjedhja perfekte për kujdesin e përditshëm relaksues për të gjitha llojet e lëkurës.

Formula e butë me aloe vera ushqyese dhe glicerinë e bën lëkurën të pastër dhe të butë. Trajtimi luksoz përfundon me aromën e një mijë trëndafilave që do t'ju përkëdhelin dhe do t'ju pushtojnë plotësisht shqisat.

Atribute të veçanta
I përshtatshëm për veganët