Ventre plano - Fat belly infusion, 20 qese

Ventre plano - Fat belly infusion, 20 qese

Physalis

Çmimi i zakonshëm €5,20 Zbritje

Finoku mbështet pastrimin e brendshëm dhe kontribuon në reduktimin e ndjenjës së 'mbushjes'

Çaji jeshil dhe mateja kontribuojnë në kontrollin e peshës.

Përshkrim
Infuzion bimor bimor

Fermentimi në zorrë si rezultat i, për shembull, tretjes së dobët mund të çojë në prodhimin e gazit, i cili nga ana tjetër mund të çojë në një ndjenjë të tepruar në stomak. Infuzion bimor i Physalis Flat Stomach përmban kopër që mbështet proceset tuaja të pastrimit të brendshëm dhe ndihmon në reduktimin e ndjenjës së fryrjes dhe fryrjes. Balsami i limonit, nenexhiku dhe luleradhiqe ndihmojnë në tretje të mirë, ndërsa çaji jeshil dhe mateja mbështesin djegien e yndyrës dhe promovojnë kontroll më të mirë të peshës. I butë, me aromë të këndshme. Është thelbësore që të kombinoni infuzionin bio-bimor të djegies së yndyrës Physalis me një dietë të shëndetshme, të ekuilibruar dhe aktivitet të mjaftueshëm fizik. Gjithashtu pini dy litra ujë në ditë.

Është thelbësore që të kombinoni barkun e sheshtë Physalis me një dietë të shëndetshme, të ekuilibruar dhe ushtrime të mjaftueshme. Pini dy litra ujë në ditë.

Përmban sasi të papërfillshme yndyre, yndyrna të ngopura, karbohidrate, sheqer, proteina, kripë për 100 g infuzion të përgatitur.

Përbërësit: mate*, kopër*, mente*, balsam limoni*, çaj jeshil*, jamball*, luleradhiqe*. *kultura organike

PËRMBAJTJA
20 qese bio

PËRDORIMI
Fusni një qese për 5 minuta në ujë të valuar. Deri në 3 gota në ditë.

Përmban jamball – personat që vuajnë nga hipertensioni duhet të shmangin konsumimin e tepërt.

Përmban kafeinë, nuk rekomandohet për fëmijët apo gratë shtatzëna dhe ato që ushqehen me gji.

Është e rëndësishme të hani një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe të udhëheqni një mënyrë jetese të shëndetshme.

Ruani në një vend të freskët (maksimum 25°C), të thatë dhe të errët.