Vaj nga rrepa (kanola) Bio, 500ml

Vaj nga rrepa (kanola) Bio, 500ml

Bio Planete

Çmimi i zakonshëm €8,70 Zbritje

Livadhet e verdha të ndezura në Francë nga lulet e saj janë një pamje e njohur dhe spektakolare në pranverë.

Kanola përdoret si një burim i qëndrueshëm energjie dhe si vaj aromatizues kulinarie.

Vaji i rrepes ka një kombinim të ekuilibruar të acideve yndyrore.

Vaji i rrepes ka një shije të plotë dhe të këndshme. Përmirëson shijen në sallata me perime, fasule, makarona dhe patate.

Është ideale për marinimin e perimeve. Është i përshtatshëm për vegjetarianët dhe veganët.

Produkt Bioplanet i Francës për BIO HEALTH.