Vaj nga bajamet, 100ml

Vaj nga bajamet, 100ml

Dr. Pasha

Çmimi i zakonshëm €13,80 Zbritje

Vaji i bajameve Dr. Pasha përmbanë sasi të madhe të vitaminave A, B1, B2, B6, E, minerale dhe acide yndyrore esenciale. Hidraton thellësisht, ushqen dhe rigjeneron qelizat e lëkurës. Me përdorim të përditshëm lëkura bëhet më e fortë, më e lëmuar dhe më e butë.

Përdorimi: Aplikojeni në lëkurë të pastër, në fytyrë dhe qafë. Masazhojeni butësisht me majet e gishtërinjve. Vaji përthithet shumë shpejtë.