Vaj i shegës, 50ml

Vaj i shegës, 50ml

Physalis

Çmimi i zakonshëm €15,50 Zbritje

Vaji i shegës Physalis bio është një vaj i verdhë i artë nga farat e shegës. Shtë shumë i pasur me acid punicik të yndyrës të pangopur (ω 5). Ky vaj ekskluziv mbron lëkurën nga radikalet e lira dhe plakja e lëkurës. Vaji zvogëlon vijat e imëta dhe rrudhat dhe ka një efekt rigjenerues dhe forcues. Lëkura merr një pamje më të re dhe një çehre më pak të lodhur dhe të freskët. Rigjenerim - forcim Lëkurë e maturuar dhe e lodhur.

Mund të përdoret si vaj për masazh ose trajtimi për trupin dhe fytyrën.
Mund të përdoret i pastër ose me vajra të tjerë esencialë të Physalis.