Vaj trupi energjik Arnica, 75ml
Vaj trupi energjik Arnica, 75ml

Vaj trupi energjik Arnica, 75ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €17,50 Zbritje

Pas një aktiviteti të rëndë ose saunës, lëkura mirëpret ringjalljen. Aroma freskuese mintë-limon e vajit gjallërues të trupit nga mështekna dhe arnica zgjon mendjen ndërsa ekstraktet bimore ushqyese bashkohen me vajin e jojoba për të ruajtur ekuilibrin e lagështisë për një lëkurë të butë. Muskujt e lodhur qetësohen dhe ngrohen për një ndjenjë rehatie dhe fleksibiliteti më të madh.
Formulimi: Gjethet e mështeknës, arnica, rrënja e rodheve dhe hithi kombinohen me vaj luledielli, pastaj përzihen me kujdes duke përdorur metoda unike të përpunimit ritmik për të lejuar që vetitë e bimëve ushqyese të transferohen në vaj.