Ullinj të zi kallamata pa bërthame, 180g

Ullinj të zi kallamata pa bërthame, 180g

La Bio Idea

Çmimi i zakonshëm €6,10 Zbritje

Ullinj të zi kallamata pa koriza, me cilësi të lartë dhe shije intensive. Shtojini ato në sallata, salca, pica apo pjata të tjera sipas dëshirës tuaj. Ato shkojnë veçanërisht mirë me kuzhinën mesdhetare.

Vlerat mesatare ushqyese për 100 g/ml
Vlera e energjisë 999 kJ / 239 kcal
Yndyrë 23.0 g
..nga të cilat acide yndyrore të ngopura 3.0 g
Karbohidratet 1.0 g
..nga të cilat sheqerna 0.0 g
Proteina 2.0 g
Sol 3,4 g

Atribute të veçanta
Organike
I përshtatshëm për veganët