Ujë kokosi, 330ml

Ujë kokosi, 330ml

Dr. Martins

Çmimi i zakonshëm €2,50 Zbritje

Rreth produktit
Kokosi i gjelbër ofron një thesar natyror: ujë të freskët dhe të pastër kokosi. dr. Martins pije me cilësi organike: joshëse dhe freskuese. Shuani etjen me ujë të shijshëm dhe të dobishëm kokosi.

Tabela e vlerave ushqyese
Vlera e energjisë
53 kJ / 13 kcal
Yndyrnat
0,0 g
..prej të cilave acidet yndyrore të ngopura
0,0 g
Karbohidratet
3.4 vjet
..nga të cilat sheqerna
2.2 vjet
Proteinat
0,0 g
Kripë
0,07 g
Atribute të veçanta
Pa sheqer të shtuar. Përmban sheqerna natyrale.
Organike
I përshtatshëm për veganët