Superberries, fruta mali organike të thata, 250g

Superberries, fruta mali organike të thata, 250g

Biotona

Çmimi i zakonshëm €20,00 Zbritje

Biotona SuperBerry është një përzierje sublime me shumë ngjyra e manave të thata. Kokrrat 100% organike në Biotona SuperBerry i nënshtrohen procedurave strikte të përzgjedhjes përpara se të thahen. Ata bëjnë një rostiçeri të shijshme për çdo moshë, të mbushur plot me vitamina dhe fitonutrientë! Boronica e egër amerikane është një bimë me shkurre e cila rritet në Kanada dhe në veri-lindje të Shteteve të Bashkuara. Boronica e Amerikës së Veriut është një frut i vogël i kuq i ndezur që është shumë acid. Manaferrat goji me ngjyrë portokalli të kuqe janë përdorur në mjekësinë tradicionale kineze për më shumë se 3000 vjet. Physalis peruviana ose kokrra Inka, një delikatesë e ëmbël dhe e thartë, është vendas në rajonin e Amazonës në Amerikën e Jugut. Mani i ëmbël dhe i bardhë rritet në klimat subtropikale. Shega, e njohur ndonjëherë si fruti i parajsës, përmban mbi 400 fara të kuqe të ndezura, të ngjashme me tul, me një aromë freskuese të hidhur.

Ju mund të përdorni Biotona SuperBerry si pjesë të mëngjesit tuaj me superushqime të tjera në muesli, ose me pastat tuaja të preferuara, ose të spërkatura mbi një sallatë frutash ose ndonjë puding tjetër. Ju gjithashtu mund t'i hani ato të pastra, si një rostiçeri me shije intensive dhe krokante. Shtoni Biotona SuperBerry në smoothie ose shake në kombinim me fruta (lëngje) ose superushqime të tjera, qumësht (perime), kos ose ujë Ruani në një vend të freskët dhe të thatë, të mbrojtur nga drita.