Stevia në tableta 150tbl

Stevia në tableta 150tbl

DYQANI BIO

Çmimi i zakonshëm €4,20 €0,99 Zbritje

Embëlsuesi SteSweet në tableta të vegjël. Një dozator praktik i tryezës dhe lehtësia e përdorimit e bëjnë më të lehtë ëmbëlsimin e pijeve. Paketimi është me 150 copë në bombolë me vrimë nxjerrëse. Stevia është një bimë, e lindur në Amerikën e Jugut, ku është përdorur si një ëmbëltues natyral për 1500 vjet. Një tabletë zëvendëson një lugë çaji sheqer. Mbajeni në temperaturën e dhomës. I përshtatshëm për diabetikët. Konsumi i tepërt mund të ketë një efekt laksativ.