Shampon për shkëlqim të flokut, 280ml

Shampon për shkëlqim të flokut, 280ml

Organic Shop

Çmimi i zakonshëm €3,90 Zbritje

Një shampon e pasur që i bën flokët tuaj natyralisht me shkëlqim dhe të bukur. Përmban gjalpë organike shea dhe ekstrakt zambak që rigjallëron, hidraton dhe ushqen flokët nga rrënja në majë. Produkti nuk përmban parabene apo silikone.