Shampon me trëndafil, për flokë normale, 250ml

Shampon me trëndafil, për flokë normale, 250ml

URTEKRAM

Çmimi i zakonshëm €8,90 Zbritje

Kënaqësi e pastër e kujdesit dhe rehati me aromën e trëndafilave. Jepini flokëve vëmendjen dhe kujdesin që meritojnë me Shampon Urtekram Rose. Trëndafili është delikat dhe i fortë në të njëjtën kohë, kështu që është zgjedhja perfekte për kujdesin e përditshëm, luksoz të flokëve normalë. Formula e butë me aloe vera ushqyese dhe glicerinë siguron një trajtim të butë dhe efektiv të kujdesit dhe i bën flokët të pastër dhe të butë. Kujdesi i kushtueshëm përfundon me aromën e një mijë trëndafilave që do t'ju përkëdhelin dhe do të mbingarkojnë plotësisht shqisat tuaja.