Shampon me marigold (kalendulë) për fëmijë, 250ml

Shampon me marigold (kalendulë) për fëmijë, 250ml

URTEKRAM

Çmimi i zakonshëm €7,50 Zbritje

Kujdes i butë me përbërës bimor dhe vitaminë E për më të voglin. Jepuni fëmijëve tuaj flokë të pastër dhe të butë bukur me shampon marigold (kalendulë) Urtekram. Gjethet dhe lulet e marigoldit janë të pasura me vitamina dhe minerale që forcojnë flokët dhe hidratojnë lëkurën e thatë të kokës, kështu që ato janë një bazë ideale në produktet e kujdesit për flokët. Ekstrakti i lëvores së manjollës ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit të kokës, ndërsa aloe vera dhe glicerina sigurojnë hidratim të pasur. Gëzoni një trajtim të lumtur dhe të qetë të larjes së flokëve me anëtarët më të rinj të familjes.