Shampon, 150ml
Shampon, 150ml

Shampon, 150ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €17,20 Zbritje

Përbërja veçanërisht e butë e vajit neem, rozmarinës dhe ftonit ushqen flokët drejt majave. Vajrat bazik të limonit, bergamotit dhe nenexhikut japin freski, ndërsa ekstrakti i qiqrrave i pasur me proteina ushqen flokët dhe i bën më të menaxhueshëm. Ekstraktet e vlefshme botanike kujdesen për lëkurën e kokës. I përshtatshëm edhe për flokë të ngjyrosur. Pa silikon.