Serum rigjenerues, 30ml
Serum rigjenerues, 30ml

Serum rigjenerues, 30ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €53,90 Zbritje

Ndërsa plakemi, proceset natyrore të rinovimit të lëkurës fillojnë të ngadalësohen dhe lëkura humbet elasticitetin. Serumi rigjenerues mbështet fuqitë natyrore të ripërtëritjes së lëkurës, duke ndihmuar në ruajtjen e lëkurës më të fortë dhe minimizimin e shfaqjes së vijave të holla dhe rrudhave. Lëkura e ndjeshme e pjekur ftohet dhe qetësohet.
Formulimi: Ekstraktet e farave të ftonit dhe kalanchoe plotësohen, duke zbutur pamjen e rrudhave ndërsa mbështesin aftësinë e lëkurës për të ekuilibruar përmbajtjen e lagështisë. Tërfilja e kuqe e pasur me izoflavon forcon dhe rafinon, duke inkurajuar proceset natyrore të rinovimit të lëkurës, ndërsa mjalti i lules së tërfilit i pasur me lëndë ushqyese mbron.
Gjendja e lëkurës: Për lëkurë të pjekur.