Sapuni i lëngshëm nga levanda, 300ml

Sapuni i lëngshëm nga levanda, 300ml

URTEKRAM

Çmimi i zakonshëm €7,80 Zbritje

Sapuni i lëngshëm i duarve levanda qetësuese nga linja Tune In freskon duart tuaja me aromat e mrekullueshme të livandës relaksuese, ndërsa përbërësit hidratues dhe ushqyes si aloe vera ndihmojnë në freskimin dhe hidratimin e lëkurës tuaj.

Tune In line karakterizohet nga një formulë e re me deri në 99% përbërës natyralë. Të gjitha produktet në linjë kanë certifikatën Ecocert Cosmos Organic, janë të paketuara në ambalazhe me bazë bimore dhe janë të përshtatshme për veganët.

Atribute të veçanta
I përshtatshëm për veganët