Sapuni i lëngshëm nga bari i limonit, 300ml

Sapuni i lëngshëm nga bari i limonit, 300ml

URTEKRAM

Çmimi i zakonshëm €7,80 Zbritje

Sapuni i lëngshëm i duarve Wild Lemongrass nga linja Blown Away është një sapun freskues me aroma natyrale të agrumeve të limonit që e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e freskët dhe aromatik. Lëkura juaj do t'ju falënderojë për kujdesin e ofruar nga aloe vera dhe përbërës të tjerë ushqyes që e ndihmojnë atë të qëndrojë e hidratuar dhe e butë në prekje.

Linja Blown Away karakterizohet nga një formulë e re me deri në 99% përbërës natyralë. Të gjitha produktet në linjë kanë certifikatën Ecocert Cosmos Organic, janë të paketuara në ambalazhe me bazë bimore dhe janë të përshtatshme për veganët.

Atribute të veçanta
I përshtatshëm për veganët