Rozmarinë e grimcuar Bio, 30g

Rozmarinë e grimcuar Bio, 30g

OLA BIO

Çmimi i zakonshëm €2,20 Zbritje

Grekët e lashtë besonin se ishte një tonik truri.

Është shumë i përhapur si përbërës në kuzhinën greke.

Rozmarina përdoret në kopshtari, parfumeri, gatim, ëmbëlsirë dhe si material shërues.

Zierje: zieni një lugë çaji lule dhe gjethe rozmarine në një filxhan ujë dhe pijeni 2 herë në ditë.