Qumësht për trup nga aloe vera dhe jojoba, 250ml

Qumësht për trup nga aloe vera dhe jojoba, 250ml

Dr. Pasha

Çmimi i zakonshëm €12,00 Zbritje

Ushqen, mbronë dhe hidraton lëkurën!

Deri në 72 orë kujdes dhe hidratim - për lëkurë normale deri në të thatë

Dr.Pasha Body Milk është një kombinim ideal i gjalpit të sheas dobiprurëse dhe gjalpit të kakaos. Përveç kësaj, i pasuruar me vaj jojoba të shtypur në të ftohtë dhe vitamin E. Formulimi ushqyes i frymëzuar nga natyra, ushqen thellë lëkurën dhe i jep asaj një trajtim mbretëror. Ky losion që absorbohet shpejtë përmbanë një formulë të pastër të përbërësve hidratues si aloe vera dhe vaj jojoba, dhe ushqenë thellë lëkurën. Parimet e zgjedhura me kujdes të bimëve aktive rrisin aftësinë rigjeneruese të lëkurës, e bëjnë atë të butë kadife dhe e mbrojnë atë nga tharja e mëtejshme.

Përbërësit: Ujë, Vaj Jojoba, Gjalpë Shea, Gjalpë kakaoje, Xhel Aloe Vera, Poliglyceryl-6 Stearate, Alkool Cetearyl, Polyglyceryl-6 Behenate, Glyceryl Stearate SE, Glycerin perimesh, Glyceryl Caprylate, Propanediol, Parfum*, Xanthan Gum, Vitamin E, Acid Benzoic Acid, Acid Sorbic

*nga burimet natyrore