Proteine pluhur nga bizelet BIO, 800g

Proteine pluhur nga bizelet BIO, 800g

Mega Foods

Çmimi i zakonshëm €20,40 Zbritje

Proteina nga bizelet, zgjedhja ideale e proteinave bimore.

Avantazhi i madh në krahasim me proteinat e tjera bimore, është se mund të tretet shumë më lehtë. Është një produkt shumë popullor për ata që duan të stimulojnë muskujt e tyre, atletët dhe ndërtuesit e trupit ose thjesht njerëzit që kërkojnë ndihmë në përpjekjet e tyre për t'u dobësuar, për të humbur peshë dhe për të qenë të shëndetshëm. Ka tretshmëri të shkëlqyer dhe një aromë neutrale që është ideale për çdo kombinim të shijshëm.

Përdorimi: 30g 1-3 herë në ditë në varësi të kërkesave ekzistuese individuale. Kur kombinohet me acidet yndyrore të dobishme të vajit të kokosit të virgjër, veprimi i tij në djegien e yndyrës në trup rritet edhe më shumë dhe metabolizmi stimulohet më shumë. Shtoni atë në një pije bajamesh ose ndonjë pije tjetër jo të qumështit sipas zgjedhjes suaj, supave, smoothies, lëngjeve të frutave dhe perimeve. Për shije edhe më të pasur mund të shtoni gjalpë arra, mjaltë ose shurup agave