Propolis Forte Siroop Forte, 150ml

Propolis Forte Siroop Forte, 150ml

Physalis

Çmimi i zakonshëm €16,90 Zbritje

  • Rezistenca natyrore*
  • Komoditeti i rrugëve të sipërme të frymëmarrjes**
  • Cassis + lule plaku + xhenxhefil + portokalli
Përshkrimi
Suplement ushqimor

Lodhja e përkohshme, periudha të shkurtra stresi, shiu, era, të ftohtit etj. Ka shumë faktorë që mund të minojnë rezistencën tonë natyrore. Shurupi Physalis Propolis forte Bio përmban ekstrakte të propolisit, rrushit të zi dhe manaferrës së bardhë dhe vajra esenciale të xhenxhefilit dhe portokallit. *Xhenxhefili mbështet rezistencën natyrale të trupit, ndërsa **peraferra kontribuon në rehatinë e rrugëve të sipërme të frymëmarrjes. Propolisi është një substancë e ngjashme me dyllin e prodhuar nga bletët nga rrëshira e sythave të ndryshëm të pemëve, e cila ndihmon në mbrojtjen e kosheres nga ndikimet e jashtme. Është një produkt natyral i njohur që nga kohërat e lashta.

Përdorimi i shurupit duhet të kombinohet me (dhe ndihmon për të mbështetur) pushim të mjaftueshëm, relaksim dhe gjumë, ushqim të shëndetshëm dhe ushtrime të mjaftueshme në ajër të pastër.

Mbajeni larg fëmijëve. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Një shtesë ushqimore nuk është zëvendësim për një dietë të larmishme dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

Përbërësit: shurup gruri*, ekstrakte hidroalkoolike: propolis* (15%), rrush pa fara e zezë (gjethe)* (2.5%), lule plaku* (2.5%), vajra esencialë: xhenxhefil* (0.15%), portokall* (0.1%). *kultura organike

PËRMBAJTJA
150 ml

PËRDORIMI
2 x 15 ml në ditë.

Shkundeni mirë përpara përdorimit për të tretur çdo sediment që mund të jetë formuar në fund. Ky sediment është pjesë e përbërësve aktivë të produktit dhe në asnjë mënyrë nuk e ul cilësinë e tij.

Mos e përdorni gjatë shtatzënisë dhe periudhave të ushqyerjes me gji.

Mos e përdorni kur vuani nga alergjitë ose mbindjeshmëria ndaj njërit prej përbërësve.

Mos i jepni fëmijëve nën moshën 16 vjeç.

Ruani në një vend të freskët (maksimum 25°C), të thatë dhe të errët.