Pije nga tërshera dhe bajame, 1L

Pije nga tërshera dhe bajame, 1L

Allos

Çmimi i zakonshëm €3,80 Zbritje

Rreth produktit
Pije vegane e bërë nga tërshëra evropiane dhe bajame pa sheqer të shtuar. Për shkak të shijes së tij të këndshme dhe të butë, do të bëhet shpejt një produkt i domosdoshëm në kuzhinën tuaj. Duke qenë se nuk përmban laktozë, rekomandohet patjetër për personat me intolerancë ndaj produkteve të qumështit. Kjo pije e shijshme është me të vërtetë e gjithanshme në kuzhinë, kështu që mund ta përdorni në të gjitha recetat e shijshme dhe të ëmbla, por edhe me kafe, me muesli ose në smoothie-n tuaj të preferuar.