Pije nga spelti, 1L
Pije nga spelti, 1L
Pije nga spelti, 1L

Pije nga spelti, 1L

Allos

Çmimi i zakonshëm €2,60 Zbritje

Pije vegane, e bërë nga dinkël apo spelt dhe pa shtesë të sheqerit. Për shkak të aromës së këndshme dhe të butë, shpejt do të bëhet produkti i pashmangshëm në kuzhinën tuaj. Meqë nuk përmban laktozë, rekomandohet patjetër për njerëzit me intolerancë ndaj produkteve të qumështit. Kjo pije e shijshme është me të vërtetë për shumë përdorime në kuzhinë, kështu që mund ta përdorni në të gjitha recetat e njelmëta dhe të ëmbla, por edhe me kafe, sigurisht edhe me musli ose në “smoothe”-in e preferuar.