Pije nga orizi me kokos, 1L

Pije nga orizi me kokos, 1L

Allos

Çmimi i zakonshëm €3,50 Zbritje

Kjo pije kremoze përmban një kombinim të orizit dhe kokosit dhe janë të shkëlqyera për përgatitjen e qullëve, smoothies dhe pijeve të ndryshme. Eshtë një zëvendësues i shkëlqyeshëm për qumështin dhe është i përshtatshëm për gatim dhe pjekje.