Pije nga bajamet Classic,  pa gluten, pas sheqer BIO, 1L

Pije nga bajamet Classic, pa gluten, pas sheqer BIO, 1L

Ecomil

Çmimi i zakonshëm €3,60 Zbritje

Cilësia më e mirë e bajameve e kombinuar me përvojën 20 vjeçare në pijet bimore sjell në tregun grek një pije me vlera të larta ushqyese. Mund të konsumohet në çdo kohë të ditës, i nxehtë apo i ftohtë, në kafe ose çaj, por gjithashtu mund të shtohet në recetat tuaja si salca, ëmbëlsira, petulla, pudinge etj.

Zbuloni pijen e shijshme të Ecomil Almond Nature Classic, pa sheqer dhe natyrisht pa gluten.