Petëza nga orizi, 500 g
Petëza nga orizi, 500 g

Petëza nga orizi, 500 g

Ekozona

Çmimi i zakonshëm €3,60 Zbritje

Produkt nga KROACIA, me Certifikate Organike nga Unioni Evropian. Nga orizi ekologjik, pa gluten dhe me shije freskuese neutrale, e shkëlqyeshme në kombinim me qumësht dhe fruta të thata dhe me kanellë. Petëzat e orizit janë një zgjedhje e shkëlqyeshme për një mëngjes apo snack të shijshëm.