Pesto Genovese, 130g

Pesto Genovese, 130g

La Bio Idea

Çmimi i zakonshëm €4,90 Zbritje

E bërë nga përbërës organikë premium, kjo pesto jo vetëm që ka shije fantastike, por është gjithashtu plot me lëndë ushqyese që stimulojnë tretjen dhe mbështesin shëndetin tuaj.