Pasta pa gluten nga thjerrzat e kuqe, 250g

Pasta pa gluten nga thjerrzat e kuqe, 250g

MARCHESATO

Çmimi i zakonshëm €3,30 Zbritje

Pasta pa gluten me shije të pasur dhe vlera ushqyese. Është bërë nga mielli organik i thjerrëzave të kuqe, i cili i jep një ngjyrë dhe shije të veçantë. Shërbejeni me salcë perimesh dhe domate, pesto borziloku ose shtoni në sallata dhe shijoni një vakt të shijshëm me makarona pa u rënduar. Veçanërisht i përshtatshëm për njerëzit që shmangin glutenin.