Pasta integrale Macaroni, 500g
Pasta integrale Macaroni, 500g

Pasta integrale Macaroni, 500g

Ekozona

Çmimi i zakonshëm €1,60 Zbritje

Produkt nga KROACIA, me Certifikate Organike nga Unioni Evropian. Makarona unike me një aromë të veçantë dhe të plotë. Prodhuar nga kultivuesit e grurit organik të nxjerrë pa përdorimin e pesticideve dhe aditivëve. Makaronat janë ideale me shumë salca të ftohta dhe te ngrohta. Gatimi: 15-20 minuta.