Moringa pluhur Bio, 150G

Moringa pluhur Bio, 150G

Mega Foods

Çmimi i zakonshëm €7,00 Zbritje

Përzieni 1 lugë gjelle me smoothie-n, kosin ose lëngun tuaj të preferuar. Shtoni në drithëra, ëmbëlsira dhe sallata.

Konsumoni rreth 4 gram në ditë. 2 herë më shumë vitamina A nga karotat - 14 herë më shumë kalcium se qumështi - 9 herë më shumë hekur se spinaqi - 4 herë më shumë kalium se bananet.

Pas përdorimit, mbylleni dhe ruani në një vend të thatë dhe të freskët.