Maskë revitalizuese, 30ml
Maskë revitalizuese, 30ml

Maskë revitalizuese, 30ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €32,90 Zbritje

Për vetëm 20 minuta, Revitalizing Mask ofron kujdes qetësues dhe revitalizim për të gjitha gjendjet e lëkurës. Shfaqja e skuqjes ose njollave zvogëlohet, poret rafinohen dukshëm dhe lëkura shfaqet e barabartë dhe e tonifikuar. Lëkura fiton një shkëlqim të shëndetshëm.
Formulimi: Ekstraktet e farave të ftonit, antillis dhe kamomilit mbështesin me shpejtësi proceset e rigjenerimit të lëkurës, duke ndihmuar në ruajtjen e lagështisë, minimizimin e dukshëm të poreve dhe qetësimin e skuqjes dhe acarimit. Jojoba ushqyese, bërthama e kajsisë dhe vajrat e embrionit të grurit sqarojnë dhe zbusin lëkurën.
Gjendja e lëkurës: Për të gjitha gjendjet e lëkurës.