Vaj bazik Marigold macerat, 100ml

Vaj bazik Marigold macerat, 100ml

Primavera

Çmimi i zakonshëm €15,90 €13,90 Zbritje

Marigold në vaj ulliri dhe luledielli; Veprimi: ka një efekt anti-inflamator, promovon rigjenerimin e qelizave dhe shërimin e plagëve (vazhgët). Aplikimi: për trajtimin e lëkurës së thatë, të ndjeshme dhe të djegur me qarkullim të dobët; te djegiet nga dielli, ngricat, anti-celulitin, lëkurën e plasaritur në duar dhe këmbë; ndihmon në problemet me venat dhe për kujdesin e thithkave të plasaritura në gratë me gji.