Losion për trup nga kajsia dhe trëndafili, 250ml

Losion për trup nga kajsia dhe trëndafili, 250ml

Dr. Pasha

Çmimi i zakonshëm €12,00 Zbritje

Ushqen, mbronë dhe hidraton lëkurën!

Deri në 72 orë kujdes dhe hidratim - për lëkurë normale deri në të thatë

Dr.Pasha Body Lotion është një formulim ideal i pasur me vitaminë E, nga gjalpi i sheas, kajsitë me shtypje të ftohtë dhe vajrat jojoba. Kombinimi i përbërësve ushqyes, të frymëzuar nga natyra, e hidraton thellë lëkurën dhe e pengon atë të thahet. Substancat bimore aktive forcojnë barrierën e lëkurës dhe kështu zvogëlojnë humbjen e lagështisë. Nëse jeni adhurues të verës, diellit dhe plazhit, kjo aromë freskuese e zhvilluar në mënyrë të veçantë do t'ju çojë përsëri në ditë vere të shkujdesur dhe çlodhëse. Losioni i trupit është i aromatizuar me nota vaji esencial të drurit të trëndafilit. Ka një përbërje të lehtë dhe përthithet shpejtë në lëkurë. Rezultati është elastik, i butë dhe me shkëlqim të lëkurës.

Përbërësit: Ujë, Vaj Kajsie, Gjalpë shea, Poliglyceryl-6 Stearate, Alkool Cetearyl, Polyglyceryl-6 Behenate, Glyceryl Stearate SE, Glycerin perimesh, Vaj Jojoba, Glyceryl Caprylate, Propanediol, Vaj thelbësor Rosewood, Parfume*, Xanthan Gum, Vitamin E, Acid Benzoic, Acid Sorbic

*nga burimet natyrore