Losion për trup nga argani dhe bajamet, 250ml

Losion për trup nga argani dhe bajamet, 250ml

Dr. Pasha

Çmimi i zakonshëm €12,00 Zbritje

Ushqen, mbronë dhe hidraton lëkurën!

Deri në 72 orë kujdes dhe hidratim - për lëkurë normale deri në të thatë

Dr.Pasha Body Lotion është një formulim ideal i pasur me vitaminë E, nga gjalpi i sheas, argan me shtypje të ftohtë dhe vajra bajamesh. Kombinimi i përbërësve ushqyes, të frymëzuar nga natyra, e hidraton thellë lëkurën dhe e pengon atë të thahet. Substancat bimore aktive forcojnë barrierën e lëkurës dhe kështu zvogëlojnë humbjen e lagështisë. Për një ndjenjë luksi në lëkurën tuaj, kjo aromë e ëmbël joshëse është erëza me nuanca vaniljeje dhe limoni. Ka një përbërje të lehtë dhe përthithet shpejtë në lëkurë. Rezultati është elastik, i butë dhe me shkëlqim të lëkurës.

Përbërësit: Ujë, Vaj bajamesh të ëmbla, Vaj Argan, Gjalpë Shea, Poliglyceryl-6 Stearate, Alkool Cetearyl, Polyglyceryl-6 Behenate, Glyceryl Stearate SE, Glycerin perimesh, Glyceryl Caprylate, Propanediol, Vaj thelbësor Limoni, Ekstrakt Vanilje, Xanthan Gum, Vitamin E, Acid Benzoic, Acid Sorbic