Lëng nga rrepa e kuqe, 500ml

Lëng nga rrepa e kuqe, 500ml

Voelkel

Çmimi i zakonshëm €1,70 Zbritje

Kompania Voelkel ka prodhuar rreth 180 lloje lëngjesh frutash dhe perimesh, nektarë, lëngje pak të gazuara dhe pije funksionale për më shumë se 70 vjet. Ato janë krejtësisht natyrale, pa shtimin e sheqerit, aromave artificiale dhe ngjyrave. Nga gamën e gjerë të lëngjeve Voelkel, zgjidhni nektarin tuaj të preferuar, lëngun e shtrydhur, limonadën ose lëngun pak të gazuar nga frutat ose perimet e shijshme.

Vlerat mesatare ushqyese për 100 g/ml
Vlera e energjisë 161 kJ / 38 kcal
Yndyrna < 0,5 g
..nga të cilat acide yndyrore të ngopura < 0,1 g
Karbohidratet 8.3 g
..nga të cilat sheqerna 8.3 g
Proteina 1.0 g
Kripë < 0,13 g
Atribute të veçanta
Pa sheqer të shtuar. Përmban sheqerna natyrale.
Organike
I përshtatshëm për veganët