Kurkuma kompleks, 60tbl

Kurkuma kompleks, 60tbl

Royal Green

Çmimi i zakonshëm €21,90 Zbritje

Royal Green Organic Kurkuma kompleks përmban një kombinim të fuqishëm të shafranit të Indisë, xhenxhefilit dhe piperit të zi. Studimet kanë treguar se përbërësit aktivë të piperit të zi përmirësojnë ndjeshëm procesin e thithjes së shafranit të Indisë në trup.

Kompleksi i kurkumës (shafranit të Indisë) nuk përmban aditivë dhe mbushës, por vetëm përbërës natyralë që ofrojnë bio-disponueshmëri superiore.