Krema për duar Soothing Levander, 75ml

Krema për duar Soothing Levander, 75ml

URTEKRAM

Çmimi i zakonshëm €5,60 Zbritje

Kremi i duarve Soothing Lavender nga Tune In line ka një strukturë të pasur, ushqyese që përthithet shpejt në lëkurë. Ai përmban aloe vera hidratuese, gjalpë shea dhe vajra natyralë që freskojnë lëkurën me aromën e livandës qetësuese, të mrekullueshme.

Tune In line karakterizohet nga një formulë e re me deri në 99% përbërës natyralë. Të gjitha produktet në linjë kanë certifikatën Ecocert Cosmos Organic, janë të paketuara në ambalazhe me bazë bimore dhe janë të përshtatshme për veganët.

Atribute të veçanta
I përshtatshëm për veganët