Krem ushqyes trupi me trëndafil, 145ml
Krem ushqyes trupi me trëndafil, 145ml

Krem ushqyes trupi me trëndafil, 145ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €22,90 Zbritje

Duke shfaqur aromën e trëndafilave, ky krem për trupin ofron ngrohtësi dhe mbrojtje ndaj lëkurës dhe shqisave. Ndërsa thithet shpejt, ky krem hidratues, luksoz e i pasur për trupin mbështet funksionin natyror të barrierës së lëkurës për kujdes intensiv dhe mbrojtje.
Formulimi: Dylli e trëndafilit dhe shandanës së bashku me vajin esencial të trëndafilit dhe ekstrakte të çmuara nga ijët e trëndafilit të egër dhe petalet e trëndafilit hidratojnë lëkurën dhe mbrojnë nga tharja. Gjalpi organik shea është i kombinuar me gjalpë kakao dhe vaj bajamesh dhe jojoba për lëkurë të butë.