Krem rigjenerues trupi, 150ml
Krem rigjenerues trupi, 150ml

Krem rigjenerues trupi, 150ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €35,50 Zbritje

Ndërsa plakemi, proceset natyrore të rigjenerimit të lëkurës fillojnë të ngadalësohen dhe lëkura humbet elasticitetin. Kremi rigjenerues i trupit ndihmon në mbështetjen e funksioneve natyrore të rigjenerimit të lëkurës, për të ekuilibruar përmbajtjen e lagështisë, duke e bërë lëkurën të ndjehet e lëmuar, e fortë dhe elastike. Ky krem i pasur por i butë është i përshtatshëm edhe për lëkurën më të ndjeshme.
Formulimi: Vaji i Jojobës dhe dylli i shandanit hidratohen ndërsa tërfili i kuq, Këputja e arave dhe mështekna të pasura me antioksidantë ndihmojnë në mbështetjen e fuqive natyrore të rigjenerimit të lëkurës. Mëllaga e bardhë siguron mbështetje për balancimin e lagështisë. Aroma e vajrave esenciale të trëndafilit dhe portokallit përzihet me aroma të buta vanilje për të kënaqur shqisat.
Gjendja e lëkurës: Për lëkurë të pjekur.