Krem rigjenerues për qafë dhe dekolte, 40ml
Krem rigjenerues për qafë dhe dekolte, 40ml

Krem rigjenerues për qafë dhe dekolte, 40ml

Dr. Hauschka

Çmimi i zakonshëm €47,90 Zbritje

Ndërsa plakemi, proceset natyrore të rigjenerimit të lëkurës fillojnë të ngadalësohen dhe lëkura humbet elasticitetin. Ky krem rigjenerues i qafës dhe dekoltesë mbështet fuqitë natyrore të rigjenerimit të lëkurës. Lëkura është e hidratuar, e rafinuar dhe e rigjallëruar për një pamje më të butë. Shfaqja e rrudhave zvogëlohet, dhe lëkura duket dhe ndihet më e fortë.
Formulimi: I pasur me acide yndyrore thelbësore dhe antioksidantë, kokos, argan, jojoba, susam, bajame të ëmbël, vajrat e makadamisë dhe lulediellit e lëmojnë dhe mbrojnë lëkurën nga tharja. Tërfili i kuq, manaferrat acerola dhe gjalpi shea, ndihmojnë në rritjen e forcimin e tonit të lëkurës dhe mbështesin elasticitetin. Shega e pasur me antioksidues është e përzier me ekstraktin e trëndafilit për të ndihmuar në mbështetjen e ripërtëritjes natyrore të lëkurës. Bima e bishtit të kalit e pasur me silicë, ndihmon në fortifikimin dhe forcimin e lëkurës. Distilati i lajthisë dhe ekstrakti i gjetheve të mëllaga e bardhë mbështesin ekuilibrin e lagështisë së lëkurës.
Gjendja e lëkurës: Për lëkurë të pjekur.