Krem nga lajthija Chocoreale, 350g

Krem nga lajthija Chocoreale, 350g

De RIT Organics

Çmimi i zakonshëm €6,90 Zbritje

Kremë e shijshme e bërë nga kakao dhe lajthi me një strukturë kremoze. Shkon shumë mirë me petullat ose thjesht si një lyerje në bukë për mëngjes. Një alternativë shumë e mirë për kremën klasike të kakaos.