Krem nga kokosi për zierje, 200ml

Krem nga kokosi për zierje, 200ml

Ecomil

Çmimi i zakonshëm €2,40 €1,90 Zbritje

Një alternative e shkëlqyeshme për qumështin ose kremin e sojës për gatimin. Prodhimi organik. Krem kokosi mund të përdoret në përgatitjen e salcave, supave, makaronave, gjellëve me perime dhe ëmbëlsirave, ose të shtohet në kafe apo çaj.