Krem nga bajamet për zierje, 200ml

Krem nga bajamet për zierje, 200ml

Ecomil

Çmimi i zakonshëm €2,40 Zbritje

Kjo krem e shijshme nga bajamet është ideale si një shtesë për ëmbëlsira të ndryshme, salca, supa ose pije. Nuk trashet gjatë gatimit dhe mund ta përdorni në variante të ëmbël, të kripura dhe të thartë.